Filtruj według

Kategorie
Kolor
Cena
Darmowa wysyłka

Kolczyki i Klipsy

Wyjątkowa biżuteria może podkreślić każdą kreację do tańca towarzyskiego, a także stroje przeznaczone do innych występów scenicznych. To właśnie ona przyciąga wzrok oraz wpływa na efekt wizualny wydarzenia, dodając mu więcej walorów estetycznych. Zadbaliśmy więc o to, aby w naszej ofercie pojawiła się szeroka gama ozdób, z których każdy wybierze te idealne dla siebie. Mamy tutaj kolczyki z cyrkonii oraz kamieni szklanych w kształcie łezki i nie tylko. Te dekoracyjne dodatki dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do odcieni kreacji oraz charakteru wydarzenia.

Kolczyki do tańca towarzyskiego są wykonane z cyrkonii oraz kamieni szklanych m.in. w kształcie łezki. Dzięki intrygującym kształtom prezentują się one w bardzo dekoracyjny i efektowny sposób. Jesteśmy więc pewni, że wywrą one duże wrażenie na odbiorcach wystąpienia. Dbamy również o to, aby poza kwestiami wizualnymi, były one także wygodne oraz komfortowe w noszeniu. Z tego względu przy klipsach proponujemy wybór dwóch rodzajów zapięć – klasycznego klipsa, a także klipsa ze sztyftem. Dzięki temu można je łatwo dopasować do własnych preferencji.

Kolczyki do tańca towarzyskiego w wielu wyjątkowych kolorach

W naszym sklepie znajduje się bogaty wybór kolczyków do tańca towarzyskiego oraz wielu innych występów scenicznych. Dekoracyjne kamienie szklane w kształcie łezki oraz cyrkonie dostępne są w wielu różnych kolorach. Mamy m.in. intensywny oraz odważny kolor czerwony lub neonowy cytrynowy, a także subtelny szary lub chętnie wybierany oraz uniwersalny kolor czarny. Połyskujące cyrkonie oraz szklane kamienie dekoracyjne w kształcie łezki sprawią, że cała stylizacja do tańca towarzyskiego będzie prezentować się zjawiskowo. Poza tym w naszej ofercie dostępne są również kolczyki bez połysku, dla osób, które preferują bardziej subtelne dodatki.

Zabezpieczenie dla biżuterii

Doskonale wiemy o tym, że delikatna biżuteria może ulec zniszczeniu lub zarysowaniu. Z tego względu w naszej ofercie znajduje się pudełko ochronne, w którym polecamy przechowywać kolczyki z cyrkonii oraz szklanych kamieni dekoracyjnych w kształcie łezki i wielu innych. Przyda się ono podczas wyjazdów na zawody tańca towarzyskiego, a także pozostałe wydarzenia. Pudełko będzie doskonale chroniło biżuterię przed ewentualnymi uszkodzeniami, a dodatkowo dzięki niemu można zmniejszyć prawdopodobieństwo jej zgubienia podczas przygotowań do występów.

Szeroka oferta produktów w naszym sklepie

W naszym sklepie zwracamy bardzo dużą uwagę na zadowolenie naszych klientów. Z tego względu zapewniamy wysoką jakość obsługi. U nas można liczyć m.in. na bardzo szybką dostawę biżuterii do tańca towarzyskiego zarówno w Polsce, jak i w Europie. Poza tym dzięki temu, że mamy największy wybór cyrkonii oraz szklanych kamieni dekoracyjnych np. w kształcie łezki, każdy z pewnością znajdzie u nas doskonałe ozdoby dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do wyboru ulubionych modeli z asortymentu dostępnego na stronie.

Loading...